امروز: سه شنبه، 16 آذر 1400
06/27 1400

آنالیز

آیا تمرینات شما موثر است؟

زمانی که شما تمرین میکنید نیاز دارید مسیر پیشرفت خود را در طول زمان بررسی کنید چون تنها هدف تناسب اندام، کا‌هش وزن نیست.
زمانی کاهش وزن شما صحیح است که چربی سوزی اتفاق بیفتد و عضلات شما حفظ و یا افزایش یابد در واقع ترکیب بدن شما باید متعادل باشد.

چگونه پیشرفت خود در تمرینات را بررسی کنیم:

دستگاه آنالیز بدن دستگاهی است که با استفاده از امپدانس الکتریکی، بدن شما را مورد تجزیه و تحلیل قرار می دهد و یک تجزیه و تحلیل منحصر به فرد برای شما ارائه می دهد که براساس این بررسی انجام شده می توان بهترین رژیم برای لاغری و برنامه ورزشی که خاص شما است را تدوین کرد.
عملکرد دستگاه آنالیز بدن:
اولین قدم برای شروع هر نوع رژیم غذایی صحیح و اصولی و نیز دوره های ورزشی صحیح، شناخت کامل بدن است که این تنها با استفاده از دستگاه های آنالیز میسر می گردد اطلاعات بررسی شده در دستگاه شامل چهار بخش زیر است:
• بخش اول:Body Composition ترکیبات بدن
• بخش دوم: Obesity Diagnosis تشخیص چاقی
• بخش سوم:MUscle-Fat Control کنترل چربی-عضله
• بخش چهارم: Exercise Planner برنامه ورزشی

پارامترهای که توسط دستگاه اندازگیری می شوند:
حجم توده چربی، توده عضلانی اسکلتی، میزان اب بدن، توده چربی آزاد، درصد چربی بدن، نسبت دور کمر به باسن، میزان متابولیسم پایه، آنالیز چربی و عضله، کنترل عضله و چربی، امپدانس هر منطقه از بدن

شما میتوانید در مجموعه ورزشی رویال آرنا زیر نظر مربیان با کمک دستگاه آنالیز بدن برای تمرینات ورزشی و رژیم غذایی خود برنامه ریزی کنید.دسته بندی: مقاله
بازدیدها: 139 نظرات: 0 نویسنده: szamani

ارسال نظر

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد امنیتی: *
عکس خوانده نمی شود